Andy MurrayFoto: THOMAS PETER
22. jaanuar 2017, 11:14

TOHOH! Maailma tennise esireket langes aasta esimesel suurturniiril juba enne veerandfinaale (3)

Austraalia lahtised tennisemeistrivõistlused on kulgenud suurte üllatuste märgi all, kui juba varasemalt langes konkurentsist Novak Djokovic, siis nüüd ka Andy Murray.

Maailma esireket jäi 1/8-finaalis alla Mischa Zverevile, kes on ATP-tabelis alles 50. positsioonil.

Veidi üle kolme ja poole tunni väldanud mängus õnnestus pärast nappi avaseti 5:7 kaotust Murrayl samade numbritega teine võita. Järgmised kaks setti kuulusid aga kindlalt venelasele 6:2, 6:4.

"Oli küllaltki lihtne säilitada agressiivsust, kuid raske oli jääda rahulikuks. Kohtumises oli kolm punkti, millest ma aru ei saanud, kuidas mul see õnnestus - kui õnnestus," võttis Zverev kohtumise lühidalt kokku.

Venelast ootab veerandfinaalis vastane paarist Roger Federer - Kei Nishikori, kelle kohtumine neil hetkedel tuure kogub.