Arsenal alistas Burnley 2:1 tänu Alexis Sanchezi 98. minuti penaltile.Foto: John Sibley
22. jaanuar 2017, 18:13

DRAAMA! Arsenal mängis võidu maha, aga võitis ikkagi! (3)

Inglismaa jalgpalli meistrivõistluste 22. voorus alistas Londoni Arsenal koduväljakul Burnley 2:1.

Kaitsja Shkodran Mustafi viis Arsenali 59. minutil juhtima, aga vaid kuus minutit hiljem satuti parajasse plindrisse, kui Granit Xhaka teenis keskväljal tehtud "tallad-ees-sisse" vea eest punase kaardi.

Burnley viigistas 92. minutil Andre Gray penaltist, aga viimane sõna jäi siiski Arsenalile. Võidu maha mänginud Kahurimehed võitsid ikkagi, kui teenisid 97. minutil (seitse üleminutit oligi teisele poolajale lisatud) samuti penalti, millest Alexis Sanchez 98. minutil 2:1 võiduvärava lõi.

Olgu öeldud, et nii eemaldamine kui ka mõlemad penaltid olid kohtunik Jon Mossilt õiged otsused. Tõsi, Burnley'le määratud penalti järel protestis Arsenali peatreener Arsene Wenger nii ägedalt, et saadet tehnilisest alast minema.

Võit tõstis Arsenali liigatabelis teiseks. Neil on 22 mänguga koos 47 punkti. Liider Chelsea, kes kohtub täna Hull City'ga, on hetkel viie punkti kaugusel.