Anett KontaveitFoto: Peter Cziborra
25. jaanuar 2017, 19:24

JESS! Anett Kontaveit jõudis Prantsusmaa turniiril veerandfinaali (2)

Andrezieux-Boutheon´i ITF-turniiril eile avaringis kindla võidu saanud Anett Kontaveidil oli täna veidi töisem päev, kuid eestlanna suutis siiski raske võidu teenida.

Koha eest veerandfinaali seisis Eesti esireketi teel Liechtenstein tennisist, Kathinka von Deichmann, kes asub WTA-tabeli 263. real.

Kontaveit teenis avasetis ligi tunnise võitluse järel raske 7:5 võidu. Teises setis tuli eestlanna tunnistada konkurendi 6:4 paremust, kuid otsustava võitis omakorda samade numbritega meie sportlane.

Kaks tundi ja 15 minutit kestnud matšis lõi Kontaveit kaks serviässa, vastase viie vastu. Suurim vahe tuli sisse topeltvigades, kui eestlanna tegi neid vaid neli siis konkurent lausa 11.

Kolmandat asetust omav Kontaveit läheb veerandfinaalis vastamisi sakslanna (WTA 156.) Tamara Korpatschiga.