FC Barcelona kapten Lionel Messi laiutab käsi - miks väravat ei loetud?Foto: JON NAZCA
29. jaanuar 2017, 16:26

FOTOD | SKANDAAL! Lugemata värav röövis FC Barcelonalt tähtsa võidu (3)

Hispaania jalgpalli meistrivõistluste 20. voorus piirdus tiitlikaitsja FC Barcelona võõrsil Real Betisi vastu 1:1 viigiga, millel küljes tugev skandaal - üks Barcelona igati legitiimne värav jäi kohtunikel lugemata.

Real Betis asus 75. minutil mängu teenitult juhtima. Varem olid Dani Ceballos ja Ruben Castro tabanud raamistikku, aga Alex Alegria löögi vastu Barcelona enam rohtu ei leidnud.

Peagi toimetas Barcelona palli vastase väravasse, aga viiki tabloole ei ilmunud, sest kohtunikel jäi märkamata, et Aissa Mandi virutas klaariks selgelt väravajoone ületanud palli.

Vaata veel fotosid siit!

90. minutil Barcelona tänu Luis Saurezi väravale (hea söödu andis Lionel Messi) viigini siiski jõudis, ent suures plaanis tulemus neid ei rahulda, sest käest lasti võimalus kasvõi mõneks tunniks Madridi Realist mööduda.

Real kohtub õhtul Real Sociedadiga ja omab enne seda 43 punkti 18 mängust. Barcelonal on 42 punkti 20-st ja peagi võõrsil Espanyoliga vastamisi mineval Sevillal 42 19-st mängust.