Siim-Sander VeneFoto: Stanislav Moshkov
4. veebruar 2017, 18:33

NAPIKAS! Vene ja Nižni Novgorod olid lähedal tõelisele suurüllatusele (2)

Korvpalli VTB Ühisliigas sõitis Siim-Sander Vene koduklubi Nižni Novgorod külla tabeli tippu kuuluvale Krasnodari Lokomotiv-Kubanile ja oli lähedal suurüllatusele, kuid lõpuks lahkuti areenilt 75:88 kaotusega.

Nižni Novgorod võitis avaveerandi 26:20 ja poolajaks oli edu juba kaheksa punkti suurune. Viimasele veerandile läks Vene tööandja vastu 62:59 eduseisul, kuid seejärel võttis tugevam ikkagi oma. Neljanda veerandi võitis kodumeeskond koguni 29:13.

Vahetusmehena alustanud Vene viibis täna väljakul 22 minutit ning kogus kümme punkti ja ühe lauapalli. Kaotajate suurimaks skooritegijaks tõusis 17 punkti kogunud Kenny Boynton. Võitjate kasuks viskas Kevin Jones 20 punkti.

Lokomotiv Kuban hoiab 12 võidu ja kahe kaotusega Moskva CSKA järel teist kohta, Nižni Novgorod on nelja võidu ja kümne kaotusega kümnes.