Viga saanud kohtunik. Foto: CHRIS WATTIE
6. veebruar 2017, 10:45

VIDEO | TOHOH! Verinoor Kanada tennisist virutas kohtunikule palliga otse näkku ja diskvalifitseeriti (3)

Meeste tennise Davis Cupil maksis Kanada noor tennisist korraliku kooliraha, kui rumal tegutsemine võis meeskonnale maksta veerandfinaalkoha.

Nimelt oli vahtralehemaa ja Suurbritannia duelli seis enne viimast matši 2:2 viigis. Veerandfinaali pääseja pidi otsustama üksikmäng.

Britide esindaja Kyle Edmund oli kolmandas setis mängu 2:1 juhtimas, kui kanadalane Denis Shapovalov sai hakkama tõelise rumalusega. Nimelt ärritus 17aastane tennisist oma ebaõnnestunud löögi peale, haaras taskus palli ning virutas selle südamest taeva poole. Noormehe õnnestuseks leidis mänguvahend tee otse kohtunikule näkku.

Selle tulemusel Shapovalov diskvalifitseeriti ning võit kuulus brittidele, kes lähevad veerandfinaalis vastamisi Prantsusmaaga.