Derby väravavahi Jonathan Mitchelli käega mäng, mis kohtunik Mike Jonesil märkamata jäi.
9. veebruar 2017, 00:20

VIDEO | Kohtuniku õudne pirukas Inglismaal, andmata jäi 200% kindel punane kaart! (5)

Inglismaa jalgpalli karikavõistluste 1/16-finaali korduskohtumises Leicester City - Derby County sai kohtunik Mike Jones hakkama õudse pirukaga.

Kohtumise 84. minutil, kui seis oli 1:1, mängis Derby väravavaht Jonathan Mitchell palli väljaspool karistusala käega. Ei mingit kahtlust, ei mingit halli ala, vaid kindel käega mäng ja punane kaart.

Jonesil jäi aga Mitchelli rikkumine märkamata ja karistada sai - kollase kaardiga - hoopis Leicesteri ründaja Ahmed Musa, kes olukorra järel õigustatult protesteeris.

Kohtumine läks lisaajale, mille järel pääses 16 parema sekka tugevuselt kolmandas liigas mängiva Millwalliga madistama Leicester, kelle kasuks skoorisid vahetusest sekkunud Wilfred Ndidi 94. (video) ja Demarai Gray 113. minutil.