Mõistagi olid Barcelona särgis täpsed nii Lionel Messi (vasakul) kui Luis Suarez.Foto: SERGIO PEREZ
11. veebruar 2017, 20:06

Vähemuses lõpetanud Barcelona peksis kaheksa minutiga väravavõrgud puruks

Jalgpalli Hispaania meistriliigas alistas tabeliliidriks tõusnud FC Barcelona võõrsil 6:0 Alavesi, ehkki lõpetas kohtumise vähemuses.

Luis Enrique hoolealused otsustasid mängu saatuse juba sisuliselt avapoolajal, kui esimese 45 minuti lõpus panid väravavõrgu sahisema Luis Suarez ja Neymar.

Teisel poolajal läks lahti aga tõeline tulevärk. 59. minutist 67. minutini lõi Barcelona neli väravat. Täpsed olid Lionel Messi, Suarez, Ivan Rakitic ning omavärava sai kirja Alexis.

72. minutiks oli Barcelona aga ära teinud kõik oma vahetused. Kuna paremkaitsja Aleix Vidal sai kohtumise lõpus vigastada, lõpetas Kataloonia gigant kohtumise kümnekesi.

Barcelona lähim jälitaja on Madridi Real, kes jääb liidritest maha kahe punktiga. Küll on neil aga kolm mängu varuks, millest esimene peetakse täna õhtul algusega kell 21.45 Osasuna vastu.