Siim-Sander Vene tegutses mitmekülgselt: 5 punkti, 3 lauapalli, 4 korvisöötu.Foto: nn-basket.ru
16. veebruar 2017, 20:27

Nižni Novgorod lasi endale veerandiga visata ligi 40 ja mänguga üle 110 punkti ning kaotas kindlalt Unicsile

Siim-Sander Vene koduklubi Nižni Novgorod pidas täna taas ülimalt resultatiivse mängu, kus ohjad jäid seekord vastase kätte - Ühisliigas kaotati kodusaalis Kaasani Unicsile 98:112.

Vene mängis 17 minutit ning kogus 5 punkti, 3 lauapalli ja 4 korvisöötu. Poolaeg lõppes veel 47:50, kuid Unics alustas teist poolaega mõne minuti jooksul tehtud 22:6 spurdiga ning võitis kolmanda veerandi lõpuks 37:29 (!). Venet sel veerandil platsil polnud. Sisse tehtud kahekohaline vahe jäi lõpuni püsima.

Nižni tabas 28 kolmesest 16! Suuremad korvikütid olid Tomislav Zubcic 22, DeAndre Kane 19 ja Dijon Thompson 17 punktiga. Unicsi visketabavus mängus oli tervelt 65 protsenti (!), 42 kahepunktiviskest sopsas 30 ja 22 kolmesest 12. Lisaks vabavisked 17/16. Hispaanlasest mängujuht Quino Colom kogus 26 punkti ja 15 korvisöötu! Coty Clarke lisas 21, Latavious Williams 20, Keith Langford 17 ja Artjom Parahhovski 16 silma.

Pühapäeval võtab Nižni vastu esikolmikusse kuuluva Peterburi Zeniti, keda sel hooajal suudeti EuroCupi mängus kodus võita 113:105. BC Kalev/Cramo mängib samal päeval Krasnojarski Jenisseiga.