Man City - Monaco 5:3Foto: Lee Smith
21. veebruar 2017, 23:37

Monaco jalgpalliklubi tegi just seda, mida Manchester City peatreener Pep Guardiola kartis: nõelas teravate vasturünnakutega. Ometi võttis City kaheksandikfinaali avamängus kodumurul vaatemängulise 5:3 võidu ja astus korraliku sammu kaheksa hulka jõudmise suunas.

Õhtu algas vingelt: 26. minutil viis Raheem Sterling kodumeeskonna juhtima, kuid poolajapausiks läks Monaco Radamel Falcao ja 18-aastane Kylian Mbappe Lottini väravatest omakorda ette.

Teine poolaeg jätkus samas vaimus. Kõigepealt eksis Falcao penaltil, seejärel lõi Sergio Agüero 2:2 viigi, kolm minutit hiljem skooris taas Falcao, sellest omakorda 12 minutit hiljem Agüero. Kuni 77. ja  82 minutil John Stones ja Leroy Sane hullumeelsena tunduva lõppskoori vormistasid. Kes ütles, et play-offides peab eelkõige kaitses lähtuvalt mängima?

Muide, Falcao mängis mõne aja eest Manchester Unitedi ridades ja selle klubi vormis kulus tal 15 mängu, et Manchesteri linnas kaks väravat lüüa. Täna käis asi kuidagi lihtsamalt.

Kordusmäng peetakse 15. märtsil väikses Monaco vürstiriigis.