Atletico murdis võõral väljakul Leverkuseni vastupanu.Foto: PATRIK STOLLARZ
21. veebruar 2017, 23:55

Jalgpalli Meistrite liigas astus sammu veerandfinaali suunas eelmise aasta finalist Madridi Atletico, kui võõral väljakul saadi 4:2 jagu Leverkuseni Bayerist.

Terve matši vältel olid trumbid külaliste käes ja 25. minutiks juhiti Saul Nigueze ning Antoine Greizmanni väravatest 2:0. Teise kolmveerandtunni alguses lõi Karim Bellarabi ühe küll tagasi, kuid Kevin Gameiro penalti 59. minutil tegi seisuks 3:1.

Üheksa minutit hiljem saatis Madridi mees Stefan Savic palli oma väravasse, kuid viimane sõna ja 4:2 tabamus jäi legendaarse Fernando Torrese nimele.

Tähtis õhtupollik oli Griezmanni jaoks, kes lõi Euroopa tugevaimas klubisarjas Madridi meeskonna kasuks 13. värava ja möödus sellega seni Atletico rekordit hoidnud Luis Aragonesest.

Kordusmäng peetakse 15. märtsil Madridis.