Kasper Schmeicheli tõrjed olid matši üheks võtmemomendiks.Foto: John Sibley
22. veebruar 2017, 23:37

NII SEE JUHTUS | Sport 22.02: Leicester City jäi ellu, Kalev/Cramo ja Tartu said teada Balti liiga vastased

Tere, kallis spordisõber! Soovid teada, mis täna spordimaailmas toimub? Siis oled õiges kohas, sest Õhtuleht midagi kahe silma vahele ei jäta!
23:54

Sellega tänaseks lõpetame. Alates homsest keskendume Lahtis toimuvale! Head ööd

23:52

Vanameister!

23:36

23:26

Teisel poolajal on väljakul juba vana hea Leicester City. Kohati rünnatakse üsna tervavalt.

23:22

Vardy väravapõud lõppes just kõige vajalikumal hetkel. 2:1 Sevillale, aga Leiceser sai kirja üliväärtusliku võõrsilvärava.

23:21

Porto jõud rauges...

23:09

23:08

Leicesteri võimalused hakkavad vaikselt hääbuma. 2:0 Sevillale. Samas muudaks üks võõrsilvärav olukorra taas helgemaks.

22:50

Teine poolaeg, läks!

22:41

22:40

22:39

22:36

POOLAEG! 10-meheline Porto hoiab Juventust kuival, Leicester jäi Sevillas kaotusseisu.

22:21

22:15

22:13

Vinge tsenderdus, veel vingem löök. Sevilla peal 1:0!

22:07

22:01

Leicesteri kapten Morgan teeb karistusalas selge vea, kuid Schmeichel tõrjub Correa penalti!