Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak.Foto: Stanislav Moshkov
22. veebruar 2017, 20:08

Kalev/Cramo murdis TTÜ teisel poolajal, veerandfinaalis ootab Riia Barons

Korvpalli Balti liigas võitis Kalev/Cramo täna 92:72 TTÜd ja pääses kindlalt veerandfinaali. Avamatšist oli kalevlastel kaasas 101:63 võit.

Täna tõusis Kalevi resultatiivseimaks 23 punkti visanud ja 7 lauapalli korjanud Vitali Ljutõtš. Erik Keedus lisas 12, Mark Tollefsen ja Rain Veideman 11 punkti. Kaotajate poolelt viskasid nii Toomas Raadik, Joonas Järveläinen ja Sander Saare 14 silma.

Tegelikult suutis TTÜ täna Kaleviga üsna pikalt sammu pidada: avaveerandi järel oli tablool 23:23 viik, poolajapausile mindi Cramo kahepunktises eduseisus. Vahe tuli sisse kolmandal veerandil, mille Kalev võitis 25:11.

Veerandfinaalis kohtub Cramo Riia Baronsiga, kes sai jagu Jurmalast.

Tartu Ülikooli veerandfinaalivastane on Nevežis, kes kahe mängu kokkuvõttes sai vaid ühe punktiga jagu Jekabpilsist.