"Kolmanda Poolaja" tänast salvestust aitas läbi viia koer Sven.Foto: Koer Sveni selfi
Kolmas poolaeg | Õhtulehe raadio
23. veebruar 2017, 17:30

KOLMAS POOLAEG | Väravaralli Meistrite liigas, kunstnik Torres ja üdini mitteahvatlev FC Barcelona

Õhtulehe jalgpallisaates "Kolmas Poolaeg" vahetavad ajakirjanikud Henry Rull, Kaarel Täll ja Ott Järvela mõtteid selle nädala Meistrite liiga mängude teemal. Miks peab Leicester City 1:2 kaotusega röögatult rahul olema? Miks on just Fernando Torrese väravad eriti sulnid? Milliseid huvitavaid detaile tasub välja tuua jabura Man City - Monaco mängu kohta? Saate toetaja Coolbeti koefitsientide abil vaadatakse otsa eeloleva nädalavahetuse põnevamatele matšidele - Eesti superkarikafinaal Infonet - Flora, Inglismaa liigakarikasarjafinaal Manchester United - Southampton, Hispaania tipplahing Madridi Atletico - FC Barcelona ja Inglismaa kõrgliigamatš Leicester City - Liverpool, kus loodetavasti näeb platsil ka Ragnar Klavanit.