Lionel Messi 87. minuti värav tõi Barcelonale ülitähtsa võidu.Foto: GERARD JULIEN
26. veebruar 2017, 19:05

VIDEO | Lionel Messi värav tõi ülitähtsa võidu ja kergitas Barcelona liidriks (2)

Hispaania jalgpalli meistrivõistluste 24. vooru keskses mängus alistas tiitlikaitsja FC Barcelona võõrsil 2:1 Madridi Atletico ja tõusis vähemalt mõneks tunniks La Liga liidriks.

Barcelona asus kohtumist juhtima Rafinha 64. minuti väravast, aga Atletico kapten Diego Godin viigistas kõigest kuus minutit hiljem. Otsustavaks sai Lionel Messi 87. minuti tabamus, kui argentiinlane karistas ära segaduse Atletico karistusalas.

Barcelona võit tähendab, et enne tänaõhtust mängu Villarreal - Madridi Real näeb tabelitipp välja järgmine: Barcelona 54 punkti (24 mängust), Real 52 (22), Sevilla 52 (24), Atletico 45 (24), Real Sociedad 44 (24), Villarreal 39 (23).