Madridi Real pööras mängus Villarrealiga 0:2 kaotusseisu 3:2 võiduks.Foto: BIEL ALINO
26. veebruar 2017, 23:53

VIDEO | Bale, Ronaldo ja Morata vinnasid Madridi Reali 0:2 kaotusseisust võidule!

Hispaania jalgpalli kõrgliiga 24. voorus kaitses senine liider Madridi Real esikohta läbi imelise come-back'i, kui tõusis võõrsil Villarreali vastu 0:2 kaotusseisust võidule.

Real jäi kaotusseisu 50. minutil Manuel Triguerose väravast ja kuus minutit hiljem viis Cedric Bakambu Villarreali juba 2:0 juhtima.

Reali come-back algas 64. minutil, kui tabas Gareth Bale. Kümme minutit hiljem realiseeris Cristiano Ronaldo penalti ning 83. minutil lõi Alvaro Morata peaga väravasse Marcelo oivalise tsenderduse.

Võit tähendab, et tabelitipp näeb välja järgmine: Real 55 punkti (23 mängust), Barcelona 54 (24), Sevilla 52 (24), Madridi Atletico 45 (24), Real Sociedad 44 (24), Villarreal 39 (24).