Arsenal kaotas Bayernile kahe mängu kokkuvõttes 2:10. Fännid ei varjanud enda arvamust. Foto: John Sibley
8. märts 2017, 00:04

NII SEE JUHTUS | Sport 07.03: Londoni Arsenal ja Napoli imet ei teinud, Tartu ülikool Balti liiga poolfinaalis (2)

Tänase spordipäeva märksõna on korvpall, sest võistlustules on nii meie tipud (Tartu Ülikool kohtub Balti liiga veerandfinaalis Kedainiai Nevežisega ja BC Kalev/Cramo võtab kodus vastu Kaasani Unicsi) kui ka suurem osa ülejäänud meeskondadest (Valga-Valka võõrustab Raplat ja Audentes Pärnut). Loomulikult hoiab Õhtulehe otseblogi kogu päeva põnevatel ja tähtsatel sündmustel silma peal. Naudime koos!
00:03
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame joone alla ka tänasele spordipäevale! Ühinege meiega juba homme!

23:48

23:42

See seis peaks valmistama piinlikust Arsenali fännidele, mängijatele ja treeneritele!

23:41

LÄBI! Esimesed veerandfinalistid on selged! Morata lõi üleminutitel veel Reali kolmanda kolli!

23:27

Jube.... Bayern läheb 5:1 juhtima. Piinlik.

23:22

Arsenali fänn on raske olla... Vidal lööb Bayerni neljanda...

23:20

VÄRAV! Vahetusest mängu tulnud Douglas Costa lööb Bayerni kolmanda! Kahe mängu kokkuvõttes juhib Saksamaa võistkond lausa 8:2!

23:17

Bayerni kolmas pole kaugel - pall tabab posti! Pinge on totaalselt läinud

23:10

VÄRAV! Robben viib Bayerni 2:1 juhtima!

23:05

Nüüd on pinge mõlemast kohtumisest kahjuks kadunud...

23:01

VÄRAV! Ramos jälle! Kui Reali viigivärava puhul tuli pall vasakult nurgast, siis nüüd paremast nurgast! Vahet pole, sest Ramos kerkib taas kõige kõrgemale ning Real juhib 2:1 ning kahe mängu kokkuvõttes 5:2! Napoli vajab juba nelja väravat! Võib vist väga kindlalt öelda, et esimesed veerandfinalistid on Müncheni Bayern ja Madridi Real!

22:57

Samal ajal draama Arsenali-Bayerni mängus. Koscielny tõmbas karistusalas maha Lewandowski ning kohtunik näitab alguses kollast kaarti, hiljem punast! Arsenali mängijad on hämmeldunud - miks punane? Lewandowski realiseerib penalti ning seis viigis 1:1! Võib vist küllaltki kindlalt öelda, et Müncheni Bayern pääseb veerandfinaali!

22:55

VÄRAV! Sergio Ramos lööb nurgalöögist tulnud palli väravasse ning Real viigistab mängu!

22:52

Bayern lööb palli väravasse, aga suluseis! Kui värav oleks lugenud, siis Arsenali imepisikene võimalus oleks täiesti kadunud!

22:50

Arsenalil on kohe teise poolaja alguses hea võimalus, ent Giroud ei saa peaga palli allapoole suunata!

22:47

Algasid teised poolajad!

22:34

22:33

Poolajad on mängitud, mõlemas kohtumises seis 1:0 kodumeeskonnale, aga Napoli vajab veel vähemalt ühte väravat, Arsenal aga kolme!

22:26

POSTI! Napoli jõuab teisele väravale väga lähedale, kuid Mertens tabab posti! Minut hiljem läheb Marek Hamsik väravavahiga 1-1le, kuid mööda...

22:23

Bayernil on väga võimalus, kuid Lewandowski ei taba palli korralikult ning mänguvahend läheb postist väga mööda.