Neymar tähistamas pärast mängu! Barcelona mängijate emotsioone pole võimalik kirjeldadaFoto: Sergio Perez
9. märts 2017, 01:09

NII SEE JUHTUS | Sport 8.03: Barcelona tegi ajalugu, Dortmundi Borussia kindlalt veerandfinaali (4)

Kirev naistepäev toob endaga palju vinget spordimaailmast, mis kulmineerub õhtuste Euroopa Meistrite liiga vutiga. Kes on järjekordsed veerandfinaali pääsejad ning mida põnevat on veel juhtumas? Vastused saad, kui jälgid meie otseblogi!
01:09
SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase, täiesti uskumatu spordiipäeva! Ühinege meiega juba homme!

01:09
Barcelona mängijate rõõm oli üüratu (PAU BARRENA)
00:35
Ilmselt ka fännid ei suuda uskuda, mida nad just nägid! (PAU BARRENA)
00:21

00:08

Ei tasu ära unustada, et PSG-l oli võimalus mäng korduvalt ära lõpetada. Nii Cavani kui ka di Maria pääsesid ter Stegeniga 1-1le, kuid ei suutnud võimalusi realiseerida. Uskumatu tagasitulek Barcelonalt, aga sama märkimisväärne kollaps Pariisi Saint-Germainilt.

00:01

00:01

23:58

23:58

Isegi Genka ei suuda uskuda, mida just nägi!

23:58

23:57

Nägime just sellist mängu!

23:45

LÄBI! LÄBI! Barcelona võidab kohtumise 6:1 ja pääseb edasi! TÄIESTI USKUMATU!

23:43
JALGPA;LL

USKUMATU! USKUMATU! USKUMATU! Barcelona lööb värava viiendal üleminutil! USKUMATU

23:43

Messi karistuslöök on madal kuid keskväljakul teenib Barcelona uuesti karistuslöögi!

23:42

Barcelona teenib neljandal üleminutil suurepärasest kohast karistuslöögi! Der Stegen tuleb ka karistusalla!

23:40

VIIS üleminutit! Ossa poiss... Angel di Marial oli veel viis minutit enne lõppu suurepärane võimalus lõpetada ära, kui pääses Stegeniga silmitsi, kuid imelisel kombel ei suutnud ära lüüa. Kas see osutub saatuslikuks?

23:39

Neymar realiseerib penalti ning kõik on veel võimalik - nad vajavad ainult ühte. Camp Nou elab nagu kunagi varem!

23:38

Dortmundis on mäng lõppenud Borussia 4:0 võiduga!

23:38

USKUMATU! 90. minutil teenib Barcelona veel penalti! US-KU-MA-TU! 11 meetri karistuslöök tuleb lihtsalt, kuid see tuli. Oho-ho-hoo...

23:36

OHOO! 88. minutil lööb Neymar karistuslöögist värava ning Barcelona vajab taas ainult kahte kolli! Kas juhtub midagi erakordset?