Sarnaselt fännidele staadionil, ei suutnud inimesed sotsiaalmeedias uskuda, mida nad just nägid.Foto: PAU BARRENA
Meistrite liiga
9. märts 2017, 00:34

TWITTERIMÖLL | Barcelona uskumatu tagasitulek šokeeris kõiki (4)

Barcelona kolmapäevaõhtune tagasitulek on ilmselt midagi, mida jalgpallifännid mäletavad väga kaua. Avamängu Pariisi Saint-Germainile 0:4 kaotanud klubist sai jalgpalli Meistrite liiga ajaloos esimene klubi, kes on korduskohtumises nii suurest kaotusseisust välja tulnud.

Tagasituleku teeb veel imelisemaks, et kui kordusmängus oli mängitud 87 minutit, näitas tabloo Barcelona 1:3 kaotusseisu ehk kahe mängu kokkuvõttes olid katalaanid taga 3:5. Seega nad vajasid järelejäänud ajaga kolme väravat, et pääseda veerandfinaali.

Kuid imelisel kombel seda nad ka suutsid. Järgmise seitsme minuti jooksul lõid Barcelona mängijad kolm väravat ning pääsesid kahe mängu kokkuvõttes tulemusega 6:5 veerandfinaali. Nagu arvata võis, olid inimesed sotsiaalmeedias šokeeritud ega suutnud uskuda, mida nad just nägid.