Flora kapten Brent Lepistu tunnistas, et täna kaotati Hiiul kaks punkti.Video: Tiina Kõrtsini
10. märts 2017, 23:20

ÕHTULEHE VIDEO | Flora kapten Brent Lepistu: kaotasime kaks punkti (1)

Eesti jalgpallimeistrivõistluste teine voor algas Hiiul toimunud põnevuslahinguga, kus kohalik Nõmme Kalju ja FC Flora 1:1 viigi tegid. Külalised asusid küll Rauno Alliku värvast juhtima, kuid teisel poolajal õnnestus Kaljul penaltist viigistada.

Lisaks segas matši algust mitu elektrikatkestust. Nimelt kustusid kahel korral Hiiu staadioni tuled ja jalgpallurid pidid hakkama saama suhteliselt ootamatus olukorras. "Ma arvan, et mõlemad meeskonnad olid võrdses seisus. Tulede katkestus ei muutnud meie jaoks midagi," tunnistas Flora kapten Brent Lepistu.

Tema sõnul ei viidud täna väljakul treener Arno Pijpersi plaani täielikult täide. "Kindlasti ei realiseerinud me nii, nagu vaja oleks. Meil olid omad võimalused: teisel poolajal oleks 1:0 pealt pidanud mängu ära otsustama," ütles Lepistu.

Palju kõneainet andis kohtuniku poolt määratud penalti: Märten Kuusk tõmbas 74. minutil oma karistusalas maha Janar Toometi ning Andrei Sidorenkov saatis seejärel palli kindlalt Mait Toomi selja taha. Kuusk sai teise kollase kaardi ja saadeti väljakult minema.

"Ma ei taha seda olukorda kommenteerida. Ütleme nii, et kaotasime kaks punkti ja oleksime pidanud selle mängu ise ära kindlustama."