Zlatan Ibrahimovic tabas avapoolajal posti.Foto: Reuters / Scanpix
17. märts 2017, 00:12

NII SEE JUHTUS | Sport 16.03: Man United veerandfinaalis, Kalev/Cramo saavutas Balti liiga poolfinaalis algedu

Neljapäevase spordipäeva tipphetkedeks kujunevad eestlaste jaoks ilmselt kell 18 Trondheimis algav suusahüpete MK-etapi lõppvõistlus, kus kaasa teeb Kaarel Nurmsalu, ja korvpalli Balti liiga poolfinaal Kalev/Cramo ja Prienai vahel (algusega kell 18.30). Õhtuleht hoiab kõigil Eesti ja väljamaa spordiuudistel terve päeva jooksul kätt pulsil!
00:11
SPORDISÕBER

Aga sellega ongi paras aeg homsesse veninud spordipäevale joon alal tõmmata. Hüva ööd ja kohtume taas hommikul!

00:06

Kõik tänased Euroopa liiga skoorid, sulgudes koondtulemused:

23:59

Romerolt veel viimasel sekundil hiilgav tõrje ja 1:0 Man Unitedile.

23:54

Säärane verstapost siis.

23:44

Romero pidi jälle oma meeskonna halvimast päästma. Rostovi viigivärav polnud kaugel.

23:41

23:38

23:38

23:37

23:34

JA OLEMAS! Juan Mata viib 70. minutil Unitedi 1:0 juhtima. Rostov vajab väravat, et viia mäng lisaajale.

23:18

Rostov pani Romero korralikult proovile, aga viimaselt hea tõrje!

23:12

Paul Pogba sai viga, sunnitud vahetus Man Unitedil. Aga kõndis omal jalal staadionilt minema, seega midagi liiga hullu ei tohiks prantslasel viga olla.

23:08

Old Traffordil läks!

23:06

23:03
EUROOPA LIIGA

Kõik avapoolaja skoorid, sulgudes koondseis.

23:01

Inglisekeelsed poolajamuljed:

22:57

Seis 0:0, aga pealelöögid Man Unitedile 12 - 1. Metsik ülekaal, aga Rostov peab vastu. Halb uudis venelaste jaoks on see, 0:0 viik neid edasi ei vii, seega peavad külalised kuidagi uue hingamise leidma ja ise ka teravamad olema.