Tartu Tammeka fännid.Foto: Aldo Luud
17. märts 2017, 21:22

Tammeka lasi võidu käest, kuid tõusis vähemalt päevaks tabelijuhiks

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 3. vooru esimeses mängus võõrustas Tartu Tammeka Sepa kunstmuruväljakul Narva Transi, mäng lõppes 1:1 viigiga.

Avavoorus mäletatavasti tiitlikaitsja Infoneti alistanud Tammeka on kaks järgmist mängu viigistanud. Kui eelmises voorus päästeti Pärnu Vapruse vastu kohtumise lõpus punkt, siis täna läks vastupidi. Tartlased asusid 44. minutil Sander Kapperi löögist juhtima, külaliste skoori eest hoolitses aga Ilja Ferapontov 83. minutil.

Et kahe vooru järel polnud enam ühtegi täiseduga meeskonda, tõusis 5 punkti kogunud Tammeka nüüd tabelijuhiks. Homme võib terve trobikond konkurente neist aga mööduda, sest Levadial ja Nõmme Kaljul on 4 (samuti Transil, kel aga kolmas kohtumine juba peetud), Paidel, Infonetil ja Viljandi Tulevikul 3 punkti.

Homsed mängud: kell 13 Infonet - Tulevik, Kalju - Sillamäe Kalev, kell 16 Flora - Vaprus, kell 19 Levadia - Paide.