Kas Madridi Real hakkab oma teed minema?Foto: VINCENT WEST
18. märts 2017, 19:41

VIDEO | Madridi Real oli taas raskustes, kuid võitles kolm punkti välja ja kasvatas edu Barcelona ees soliidseks

Hispaania jalgpalli kõrgliigas teenis täna raske, kuid vajaliku võidu Madrid Real, kui võõral väljakul alistati 2:1 Atheltic Bilbao.

Karim Benzema viis Reali 25. minutil juhtima, kuid teise poolaja keskpaigaks olid tablool juba viiginumbrid. Võõrustajate poolelt jõudis sihile Aritz Aduriz.

Siiski kauaks Bilbaol rõõmu polnud, kui 68. minutil viis Casemiro külalised taas juhtima. Koduperemehed üritasid veelkord seisu võrdsustada, kuid vaatamata kõrgemale pallivaldamisprotsendile ja  rohkematele pealelöökidele sihile ei jõutud.

Zinedine Zidane meeskond kirjutas tabelisse taas rasked kolm punkti, millega kasvatati edu Barcelona ees 11 vooru enne meistrivõistluste lõppu viiele punktile. Bilbao hoiab tabelis seitsmendat positsiooni.