Branko Mirkovic viskel. Foto: Tiina Kõrtsini
20. märts 2017, 22:02

NII SEE JUHTUS | Kalev/Cramo sai Ühisliigas magusa revanši, Kotsar teenis USAs ajaloolise võidu

Uus spordinädal toob kohe avapäeval Eestisse korvpalli Ühisliiga, kus Kalev/Cramole sõidab külla Minski Tsmoki meeskond. Tegemist on põhimõttelise tabeli lõppu kuuluvate tiimide heitlusega: Kalevil on tänavu kirjas neli võitu ja 15 kaotust, Minskil on vastavad numbrid neli ja 14. Jälgi Õhtulehte ja ole kõige spordis toimuvaga operatiivselt kursis!
22:01
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame tänaseks ka spordipäevale joone alla. Homme uus päev, uued sündmused ja Reinar Halliku korvpallikooli avamine. Head õhtut!

22:00

Jutud Saku Suurhallist.

20:52
20:14
7 VÕTIT
20:11

Kalev/Cramolt väga hea viimane veerandaeg ja tasuks 79:70 võit!

19:50
Ville Arike, SAKU SUURHALL

Kolmanda veerandi järel on Kalev taga 56:60. Kalevi kolmestetabavus on olnud kohutav - veerandi alguses ei sopsanud mitte ükski, isegi mitte täiesti vabalt sooritatud vise ning jäädi taha 45:56. Ühel hetkel oli kolmeste saldo 25/3. Punni aitas eest Mark Tollefsen, kes sai ründelauast palli ja aitas selle imekombel koos veaga korvi. Ning lõpuks tabasid kaugelt Ljutõtš ja Keedus.

19:17

Poolaeg Kalevile 40:39. Valitsev Eesti meister liikus sujuvalt seisuni 32:20, kuid lasi siis vastasel Justin Gray vedamisel visata koguni 16 punkti järjest! Poolaeg lõpetati siiski 8:3 spurdiga ja puhkama minnakse minimaalses eduseisus. Korviküttide osas tõuseb selgelt esile kaks meest: Kalevi valgevenelane Vitali Ljutõtš on toonud 16, Valgevene meistri ameeriklane Justin Gray aga lausa 18 punkti.

19:02
18:49

Esimese veerandi järel juhib Kalev 19:15. Kahe tsentriga alustanud Kalev ei saanud rünnakut hästi liikuma, nelja esimese minutiga visati ainult üks korv. Siis läks aga püss lahti,, kusjuures skoori on teinud juba seitse meest, resultatiivseimana oma endise koduklubi vastu mängiv Vitali Ljutõtš 7 punkti.

18:32

Saku Suurhallis on pall mängus! Kalev/Cramo vs Minski Tmsoki. Mirkovic, Keedus, Ljutõtš, Simmons, Gladness - Kalevi alg5.

18:06
SPORDIVARIA

Nice to meet You Kelly @sildaru #pushupchallenge #freestyleski #arigatotallinn #agt

A post shared by Vello Vaher (@vellovaher) on

17:53

17:41

Cramol on täna mängus nii mõndagi! Avavile kell 18.30.

17:36
TENNIS

17:19
16:32
TENNIS

Neil minutitel algas Miamis tenniseturniir Anett Kontaveidi jaoks, kes peab põhitabelisse jõudmiseks alustama kvalifikatsioonist. Hetkel mäng käib ning eestlanna on alustanud hästi.

16:15

15:33
14:47
KERGEJÕUSTIK
Ashton Eaton Lasnamäel (JOOSEP MARTINSON)
14:24
TENNIS

Kell 16 tasub end tennise lainele sättida.

Anett Kontaveit kohtub kõrgetasemelise Miami Openil kvalifikatsiooni avaringis Türgi esireketi Cagla Buyukakcayga.

Täna avaldatud WTA edetabelis tõusis Kontaveit 13 kohta ja paikneb nüüd 112. real, Buyukakcay on 106. kohal.

21aastane Kontaveit ja 27aastane Buyukakcay on omavahel mänginud kaks korda ja mõlemad korrad on võitnud Kontaveit – 2013. aastal Moskvas ITF turniiri finaalis tuli võit kindlalt 6:1, 6:1 ja 2016. aastal Fed Cupi kohtumisel Iisraelis oli lõppseisuks 7:6(6), 6:4.

Kohtumine peetakse täna Eesti aja järgi kell 16. Mängu võitja läheb järgmises ringis vastamisi kas Elise Mertensi (WTA 68.) või Alison Van Uytvanckiga (WTA 138.).

Tänavuse Miami naisteturniiri auhinnafondiks on 7,6 miljonit dollarit, millest võitja teenib 1,2 miljonit. Ainuüksi põhiturniirile jõudmisega teeniks Kontaveit 13 000 dollarit.