Valga meeskond. Foto: Reigo Teervalt
21. märts 2017, 21:19

Ilmetult mänginud TLÜ/Kalev hävis Valgale (1)

Korvpalli meistriliigas peeti teisipäeval üks kohtumine, milles Valga-Valka sai võõral väljakult ülimalt kindla võidu.

Korraks ainult kohtumise alguses kodusaalis juhtinud TLÜ/Kalev kaotas kõik veerandajad - pärast esimest perioodi näitas tabloo külaliste 28:17 eduseisu ning poolajaks oli vahe juba 45:30. Enne viimast kümmet minutit juhtis Valga 62:45 ning lõpusireeni kõlades olid võidunumbrid 84:59.

Võitjatel jagunesid punktid võrdselt nelja mängija vahel, suurimaks korvikütiks osutus Ivars Zigurs 17 silmaga. Üleplatsimees oli aga Reimo Tamm, kes tõi kaotajatele 21 punkti.

Meistriliiga tabelis hoiab Valga jätkuvalt kuuendat kohta 11 võidu ja 19 kaotusega, TLÜ/Kalev on seitsmes 10 võidu ja 20 kaotusega.