Lukas Podolski sai vinge lahkumismängu. Foto: Wolfgang Rattay
22. märts 2017, 23:54

NII SEE JUHTUS | Lukas Podolski alistas Inglismaa, Kalev/Cramole jäi Balti liiga finaaliuks suletuks (4)

Tänase päeva suurimaid küsimusi on, kas BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond suudab õhtul Prienais kohaliku Vytautase vastu kuuepunktilist edu kaitsta ning Balti liiga finaali murda. Aga päeva jooksul toimub muudki põnevat. Õhtulehe otseblogi koondab kõik tähtsa ja huvitava kokku. Naudime koos!
23:54
SPORDISÕBER

Sellega siit ka tänaseks lõpetame. Oli vägev spordipäev, kuid homne ei jää kindlasti sellele alla. Head ööd!

23:53
23:36

23:20

OIOIOIOI! LUKAS PODOLSKI!

23:01

Lisaks sellele, et mäng ise on suur, siis lõpetab koondisekarjääri ka üks suur mängija!

19:19

Ai-ai! Kalevlased annavad kolmandal veerandajal vastastele kindluse. Otustavale veerandile Vytautase 54:51 edus! Suur seis veel Cramole pluss kolm. Aga...

18:51

Avapoolaja tegijad:

18:43

Kalevlased kasvatasid edu korraks ka 13 punktile, kuid poolajaks vahe veidi sulas. Teisele poolajale minnakse meie poiste 35:29 edunumbrites.

18:20

Esimene veerandaeg Prienais lõppenud. Kalev/Cramo haarab algedu 13:9! Korralik kompimine käib.