Kaarel Nurmsalu.Foto: Stanislav Moshkov
23. märts 2017, 22:01

NII SEE JUHTUS | Sport 23.03: Nurmsalu lendas Eesti rekordi, Kontaveit võitis, Tartu korvpallurid kaotasid

Tänane spordipäev algas eestlastele hiilgavalt, kui meie aja järgi öötundidel jõudis Anett Kontaveit tugeval Miami turniiril teise ringi. Nüüd tuleb loota, et õhtul suudab samamoodi särada Tartu Ülikooli korvpallimeeskond, kel on Balti liigas kaitsta Eesti korvpalli au. Leedus peetakse male MMi tsooniturniir, koduses võrkpalliliigas algavad veerandfinaalid ning loomulikult anname päeva jooksul teada kõigest põnevast, mis spordimaailmas toimub.
22:04

Päeva lõpuks kuulake aga eile viimase koondisemängu teinud legendi! Ilusaid unenägusid.

22:02
VÕRKPALL

Rakvere Võrkpalliklubi võitis Eesti meistrivõistluste esimeses veerandfinaalis koduväljakul 3:1 (25:18, 25:18, 21:25, 25:17) Järvamaa meeskonda. Kahe võiduni peetava seeria teina matš toimub 25. märtsil Paides.

VÕRKPALL

Pärnu Võrkpalliklubi võitis Eesti meistrivõistluste esimeses veerandfinaalis koduväljakul 3:0 (25:17, 25:18, 25:20) TTÜ meeskonda. Kahe võiduni peetava seeria teine matš toimub 25. märtsil TTÜ spordihoones.

20:01

LÄBI! Tartu kaotab lisaajal 75:81. Tartu kohtub Balti liiga pronksiseerias Kalev/Cramoga.

19:56

Tartu sai lisaaja keskel sisse korraliku 73:68 edu, kuid sellele järgnes vastaste 10:0 vahespurt... Seis 78:73 leedukate kasuks. Lõpuni 46 sekundit.

19:54

Poolteist minutit lisaaja lõpuni ja Pieno peal 75:73.

19:45

Dorbeku kaugvise läheb mööda! LISAAEG!

19:43

22,2 sekundit lõpuni, seis 66:66, pall Tartul. Aeg maha.

19:43

Viimane minut algab seisul 66:64 Tartu kasuks!

19:40

1.36 lõpuni, Tartu peal 65:62! Tartu on finaalile väga lähedal!

19:33

Sokk viib Tartu 60:58 juhtima! Erinevalt eilsest Kalev/Cramost, siis muutub Tartu mängu käigus üha paremaks.

19:31

Neljanda veerandi alguseks jõuab Tartu täna esimest korda viigini, kuid juhtima pole veel õnnestunud minna. Lõpuni jäib veidi enam kui viis minutit ja leedukate eduseis on 58:55.

19:22

HÄSTI! Kõik on veel lahtine. Viimase veerandi eel on Pieno edu 51:49. Kui poolajal oli Tartu kaotusseis kaheksa punkti, siis nüüd vaid kaks.

19:16

Pieno eduseis püsib, kuid Tartu ei jäta jonni. 2.45 kolmanda veerandi lõpuni ja seis 50:43.

19:07
RALLI
Mads Östberg. (JONATHAN NACKSTRAND)
19:06

Teine poolaeg algab Leedus kenasti ja Tartu vahendav vahe neljale punktile. Seepeale lähevad Leedukad omakorda 42:34 eest ära...