Türgi ründaja Cenk Tosun rõõmustab värava üle.Foto: AFP / Scanpix
24. märts 2017, 21:35

Soome kaotusteseeria jätkus Türgis, Serbia sai tähtsa võidu (1)

Jalgpalli MM-valiksarja Euroopa tsooni tänastes esimestes mängudes alistas Türgi kodus Soome 2:0 ja Serbia võõrsil Gruusia 3:1.

Tsüklit õnnetult mängivad põhjanaabrid jäid ka Türgis kohe rongi alla, sest Cenk Tosun skooris juba 9. ja 13. minutil. Rohkem väravaid ses I-grupi mängus ei löödudki. Türgi lõpetas esimese ringi (5 mängu) 8 punktiga, jõudes järele Ukrainale, kes kohtub tänase õhtu põnevusmängus Horvaatiaga (10 p). Soome on aga kogunud ühe viigi (kodus Kosovoga) kõrvale juba neli kaotust.

D-grupis avasid grusiinid küll kodupubliku rõõmuks skoori (6. Nika Katšarava, kuid serblane Dušan Tadic seadis poolaja viimasel minutil tasakaalu jalule. Teisel poolajal täiendasid külaliste väravaarvet Aleksandar Mitrovic (64. minut) ja Mijat Gacinovic (86.). Serbia asus 11 punktiga tabeli etteotsa, kuid Iirimaa, kel punkt vähem, võib täna lisa saada kohtumisest Walesiga.