Rõõmustavad Tartu võrkpalluridFoto: Aldo Luud
8. aprill 2017, 21:56

Tartu ja Rakvere võrkpalliklubid pakkusid taas viiegeimilise trilleri

Eesti võrkpalliliigas jõudis esimesena finaalipääsust ühe võidu kaugusele Tartu, kes alistas koduväljakul tõelises trilleris Rakvere Võrkpalliklubi geimidega 3:2.

Avageim kulges punkt-punkti heitluses sisuliselt lõpuni, kuni seisult 22:22 võitis kodumeeskond kolm punkti järjest ja läksid matši 25:22 geimivõiduga juhtima. Teist geimi domineeris omakorda Rakvere, võites selle 25:20.

Nii kolmas kui ka neljas geim olid ülimalt tasavägised ning kumbki meeskonnad võitsid ühe. Kolmas kuulus Tartule 25:23 ning neljas Rakverele 29:27.

Viiendas ehk otsustavas geimis juhtisid veel külalised 13:12, kuid Tartu näitas lõpus kindlamat mängu ning võitis geimi 15:13 ning kogu kohtumise geimidega 3:2.

Bradley Gunter tegi suurepärase mängu, tuues võitjatele 29 punkti. Toms Vanagsi lisas Tartule 16 punkti. Rakvere parimad olid 17 punktiga Kevin Saar ja Siim Põlluäär.

Tartu läks poolfinaalseeriat 2:1 juhtima ning on finaalist vaid ühe võidu kaugusel.

Neljas poolfinaal mängitakse esmaspäeval Rakvere kodusaalis algusega kell 19.