Rain Veideman viskas täna 13 punkti.Foto: Facebook / Udine GSA
9. aprill 2017, 20:43

Veideman ja Udine said neljanda võidu järjest (1)

Udine GSA korvpallimeeskond teenis Itaalia esiliigas neljanda võidu järjest, alistades tabelinaabri Jesi kindlalt 80:65.

Udine mängujuht Rain Veideman viibis väljakul üle 30 minuti, kogudes 13 punkti (kahesed 5/2, kolmesed 5/3), 2 lauapalli ja 2 korvisöötu. Teine võõrleegionär, nigeerlane Stan Okoye säras 20 punkti, 11 lauapalli ja 7 korvisööduga. Veel enne viimast veerandaega näitas tabloo 54:45, kuid siis kruvisid võõrustajad vahe peagi 20 silmale.

Kuu aega tagasi väljalangemistsooni lähedusse langenud Udine jõudis tabelis nüüd 50 protsendi peale (14 võitu - 14 kaotust) ja asub Idadivisjonis 9. kohal. Kaks vooru enne põhiturniiri lõppu jäädakse play-off'i kohast ühe võidu kaotusele, nii Veronal kui ka Mantoval on 15 võitu.