Hiiglaslik Eesti lipp asetati enne kohtumise algust palliplatsileFoto: Teet Malsroos
10. aprill 2017, 21:07

FOTOD | Kalev/Cramo ei jätnud Rakverele mingit võimalust, poolajal näidati maailma suurimat Eesti lippu (2)

Eesti korvpalli meistriliigas tehti täna algust play-off'iga. Avakohtumises alistas BC Kalev/Cramo kindlalt Rakvere Tarva 102:74.

Kohtumise poolajal nägid Audentese spordihoonesse kogunenud pealtvaatajad Eesti suurimat lippu. 16x10 mõtmetega trikoloori tegemiseks kulus ligi 3000 töötundi, 140 kilomeetrit lõnga, 4000 eurot ning see kaalub 100 kilogrammi.

Veerandfinaalmängus endas põnevust põnevust nappis. Kalev/Cramo võitis avaveerandi 31:22 ning juhtis poolajaks 51:37. Enne viimast perioodi olid tallinlaste edunumbrid 76:54 ning matš lõppes seisult 102:74.

Võitjate resultatiivseim oli 21 punktiga Vitali Ljutõtš, Martin Dorbek lisas 18 ning Branko Mirkovic 16. Kaotajate suurim korvikütt oli Tõnis Peil 18 silmaga.

Seeria jätkub neljapäeval Rakvere kodusaalis, homme alustavad veerandfinaalseeriaga Rapla ja Valga-Valka.