Torino Juventuse Paulo Dybala ja Juan Cuadrado viskasid esimest väravat tähistades lausa kukerpalli!Foto: Giorgio Perottino
12. aprill 2017, 00:45

NII SEE JUHTUS | Sport 11.04: Šokeeriv Meistrite liiga, Kontaveit ja kodune korvpall

Teisipäev oli spordifännidele tõeline maiuspala. Rapla ja Valga alustasid korvpalli Eesti meistrivõistlustel eeldatavalt põnevat veerandfinaalseeriat ning õhtused maiuspalad olid loomulikult Meistrite liiga veerandfinaalid.
00:45

Sellega tõmbame tänasele päevale ka joone alla, aitäh jälgimast ning head ööd!

00:28
Luis Enrique. (GIUSEPPE CACACE)
00:14
KÄSIPALL

Eesti meeste käsipalli meistrivõistluste põhihooaja eelviimasel päeval selgus viimane veerandfinalist, kelleks on Aruküla. Otsustavaks sai HC Tallase koduväljakul saadud 24:22 võit Tapa üle.

23:40
Torino Juventuse Paulo Dybala ja Juan Cuadrado viskasid esimest väravat tähistades lausa kukerpalli! (Giorgio Perottino)
23:04

Chiellini värav ka liikuvas pildis:

22:59

JUVENTUS! Torino sats lööb Barcelonale juba kolmanda värava, kui nurgalöögist tulnud palli suunab väravasse Giorgio Chiellini. 3:0!

Giorgio Chiellini (vasakul). (Antonio Calanni)
22:35
22:30

22:23
MEISTRITE LIIGA

Viimased uudised räägivad, et Bartra vigastas oma kätt

22:10

Barcelona seis Torinos muutub veelgi halvemaks: Dybala lööb oma teise ning 24 minuti järel on Juventus ees juba 2:0! Samas teame kõik, mis juhtus Barcelona ja Pariisi Saint-Germaini vahel...

Paulo Dybala. (GIUSEPPE CACACE)
21:57

Dortmundi põrgu taustal tasub mainida ka tõika, et Juventus on Barcelona vastu Paulo Dybala väravast 1:0 juhtima läinud!