Barcelona peatreener Luis Enrique.Foto: GIUSEPPE CACACE
12. aprill 2017, 00:24

Barcelona peatreener 0:3 kaotusest Juventusele: see on õudusunenäo kordus

Barcelona jalgpalliklubi peatreener Luis Enrique sõnas pärast oma hoolealuste 0:3 kaotust Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumises Torino Juventuse vastu, et tal on raske selgitada, miks nii läks.

Juventus haaras esimese 22 minutiga mänguohjad, kui Paulo Dybala kahest väravast 2:0 juhtima mindi. Teisel poolajal vormistas lõppskoori Giorgio Chiellini, kes suunas nurgalöögist tulnud palli peaga võrku.

"Tegemist oli kindlasti mänguga, kus oli kaks poolt. Avapoolajal olime kehvemad ja Juventus domineeris meid nii palliga kui pallita mängus," alustas Enrique. "Teisel poolajal suutsime nendega võrdselt mängida, lõime võimalusi, kuid ei löönud väravaid ning see teeb olukorra keeruliseks.

Tundub, et õudusunenägu kordub taas," viitas juhendaja faktile, et ka esimese play-off ringi avakohtumises kaotati Pariisi Saint-Germainile suurelt (0:4 - H.R.).