Cristiano Ronaldo.Foto: Andreas Gebert
12. aprill 2017, 23:49

Cristiano Ronaldo viis vinge rekordiga Reali ühe jalaga Meistrite liiga poolfinaali, Leicesteri muinasjutt elab, ent ähmaselt

Jalgpalli Meistrite liigas jätkati veerandfinaalidega, kui gigantide duellis teenis Madridi Real võõral väljakul 2:1 võidu Müncheni Bayerni üle.

Mängu alustasid selgelt paremini võõrustajad, kui 25. minutil asuti Arturo Vidali väravast juhtima. Vahetult enne poolajale minekut oli samal mehel võimalus eduseisu kasvatada, kuid eksis teisel üleminutil penaltil.

Pausilt tulles õnnestus Realil kohe seis viigistada kui 47. minutil oli täpne Cristiano Ronaldo. Hispaania tippklubile lisas veelgi indu Javi Martineze teine kollane kaart 61. minutil. Pärast seda olid ohjad kindlalt ühe mehega enamuses mänginud külaliste käes ning Bayernil tuleb õnne tänada, et neid vaid kahe väravaga karistati.

Teise tabamuse sai taaskord kirja Ronaldo, kellele oli see karjääris järjekordseks vingeks tähiseks. Nimelt on portugallane nüüd Euroopa vutisarjades löönud täpselt 100 väravat.

Cristiano Ronaldo. Foto: Andreas Gebert

Teises kohtumises alistas Atletico Madrid koduväljakul 1:0 Leicesteri. Kusjuures hispaania vutiklubi teenis oma värava Antoine Griezmanni realiseeritud penaltist, mis võis olla määratud valesti. Nimelt sooritasid inglased ilmselt vea karistusalast väljas.

Vaata videost, kas kohtunike otsus oli õige?

Penaltiolukord. Foto: CURTO DE LA TORRE

Meistrite liiga korduskohtumised peetakse tuleval nädalal. Avamängude tulemused: