Tottenhami mängijad väravat tähistamas. Foto: BEN STANSALL
15. aprill 2017, 19:31

Tottenham vähendas ülimalt kindla võiduga Londoni Chelsea edu Premier League'i tipus (1)

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas vähenes Londoni Chelsea edu Tottenhami ees neljale punktile pärast viimase suurt võitu Bournemouthi üle.

Tottenham võõrustas koduväljakul Premier League'i tahaotsa kuuluvat võistkonda ning läks kohtumist juba 16. minutil Moussa Dembele tabamusest juhtima. Kolm minutit hiljem Heung-Min Son kahekordistas eduseisu, teisel poolajal lõid Spursi mängijad veel kaks väravat ning kohtumine lõppes kodumeeskonna 4:0 võiduga.

Kindel üleolek tähendab, et enne homset Manchester Unitedi ja Londoni Chelsea vahelist matši on Tottenhamil 32 kohtumisega koos 71 punkti, Chelsea'l kui liidril 75, ent neil on üks mäng vähem peetud.