Võiduvärava löönud Isco võimsad emotsioonidFoto: ELOY ALONSO
15. aprill 2017, 20:08

NAPIKAS! Ronaldota mänginud Realile päästis võidu viimase minuti värav

Hispaania jalgpalli kõrgliigas pääses Madridi Real võõral väljakul Gijon Sportingu vastu napilt kolme punktiga.

Cristiano Ronaldo, Gareth Bale'i ja Karim Benzemata mänginud Real jäi küll võõral väljakul 14. minutil kaotusseisu, kuid Isco viigistas kolm minutit hiljem, 50. minutil läks aga kodumeeskond kohtumist taas juhtima.

Kolmele staarile enne teisipäeval toimuvat Meistrite liiga veerandfinaali korduskohtumist puhkust andnud Real pääses siiski kolme punktiga, sest 59. minutil lõi Alvaro Morata viigivärava ning Isco vormistas 90. minutil lõppseisuks 3:2.

Madridi Realil on 31 kohtumisega koos 75 punkti, lähimal jälitajal Barcelonal sama arvu mängudega 69, kuid nendel on selle vooru kohtumine veel pidamata.