Kristjan KangurFoto: Twitter
16. aprill 2017, 15:51

Kristjan Kangurit ja Vareset lahutab kohast play-offis üks võit

Itaalia korvpalli kõrgliigas alistas eile õhtul Kristjan Kanguri koduklubi Varese tabeli kuuenda Trentino.

Kodusaalis avapoolaja 36:46 kaotanud Varese võitis aga kolmanda ja neljanda veerandi ning ühtlasi ka kogu kohtumise lõppresultaadiga 83:80.

Kangur pääses platsile 15. minutiks. Selle ajaga kogunes ta arvele kolm punkti ja neli lauapalli. Lisaks tegi ta ka kolm isiklikku viga. Võitjate resultatiivseim oli 19 silmaga Dominique Johnson.

Hooaja keskpaigani veel kesiselt esinenud Varese on viimasest kaheksast liigamängust võitnud tervelt seitse. Tabelis asutakse 12. kohal 12 võidu ja 15 kaotusega, ent play-off koht on kõigest ühe võidu kaugusel - praegu hoiab kaheksandat kohta Pistoia 13 võiduga.

Põhiturniiri lõpuni jääb kolm kohtumist. Varese mängib võõrsil tabeli teise Veneetsia ja Torinoga ning kodus Cremonaga, kes on viimane.