Siim-Sander VeneFoto: nn-basket.ru
16. aprill 2017, 20:27

Siim-Sander Vene ja Nižni Novgorod lõpetasid hooaja kindla kaotusega

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene koduklubi Nižni Novgorod lõpetas hooaja kindla kaotusega.

Venemaa klubi lõpetas Ühisliiga hooaja võõral väljakul Minski-Tsmoki vastu. Juba avaveerandi 11:30 kaotanud Nižni ei suutnud suurest august välja tulla ning tunnistas lõpuks valgevenelaste 77:52 paremust.

Siim-Sander Vene lülitus mängu pingilt, veetes platsil kokku ligi 24 minutit. Selle ajaga kogus ta kuus punkti (visked väljakult 12/3, sh kahesed 10/3), kolm lauapalli ja ühe resultatiivse söödu. Kohtumise üleplatsimees oli Minski leegionär Antonio Graves 25 punktiga, Nižni resultatiivseim oli Kenny Boyton 16 silmaga.

Pühapäevase kohtumisega lõppes ka Nižni Novgorodi hooaeg, sest Ühisliigas klubi play-off'i ei jõua ning EuroCupist langeti samuti välja. Ühisliigas kogus meeskond kaheksa võitu ja 16 kaotust, millega jäädakse kas üheksandaks või kümnendaks.

Siim-Sander Vene mängis kõigis 24 Ühisliiga põhihooaja kohtumises keskmiselt 24 minutit. Selle ajaga kogus ta 10,4 punkti, 2,7 lauapalli ja 2,0 söötu.