John WallFoto: Rob Carr
16. aprill 2017, 22:53

VIDEO | John Walli supermäng andis algedu Washingtonile

Sellel nädalavahetusel algasid korvpalliliiga NBA play-off''id ning pühapäeva esimeses kohtumises alistas Washington Wizards tänu John Walli supermängule Atlanta Hawksi.

Avaveerandi 25:29 ning poolaja 45:48 kaotanud play-off'iks idakonverentsis kolmanda asetuse saanud Washington tegi otsustava murde kolmandal veerandil, kus läks hoogu nende mängujuht ning suurim staar John Wall.

Wall viskas 12 minutiga 15 punkti ning kuigi Wizards juhtis pärast kolmandat veerandit seitsme silmaga 83:76, siis initsiatiiv oli täielikult nende poolel. Viimasel neljandikul ei osutunud külalised Atlantast kordagi eriti ohtlikuks ning Washington sai kirja 114.107 võidu.

Walli arvele kogunes tema play-off'i isiklik rekord 32 punkti. Lisaks kogus ta ka 14 resultatiivset söötu. Bradley Beal lisas 22. Kuuenda asetusega Hawksi suurim korvikütt oli sakslane Dennis Schröder 25 silmaga.