Zach WerenskiFoto: Jay LaPrete
Jäähoki
17. aprill 2017, 19:37

VIDEO | Litriga löögi näkku saanud mängija naasis väljakule arstide vastasseisust hoolimata (1)

Kõigest 19aastane hokiliiga NHLi mängija Zach Werenski näitas möödunud ööl, kui tõsiselt ta profisporti ja play-off'e võtab.

Columbia Blue Jacketsi mängijat tabas teisel perioodil lähilöögist litter näkku. Rünnak lõppes ka vastase Pittsburgh Penguinsi väravaga ning Werenski viidi kiiresti väljakult minema riietusruumi.

Pärast lööki korralikult veritsenud mängumees tuli aga kolmandaks kolmandikule platsile. Väidetavalt olevat ta arstidele ka öelnud, et ravist piisab ning tuleb uuesti väljaku minna.

Blue Jacketsi kahjuks matš positiivse resultaadiga ei lõppenud. Penguins võitis lisaajal 5:4 ning juhib nelja võiduni mängitavat seeriat mängudega 3:0.