Madridi Real vs Müncheni BayernFoto: Sergio Perez
19. aprill 2017, 01:16

NII SEE JUHTUS | Sport 18.04: Madridi Real ja Müncheni Bayern pakkusid haarava lahingu, Pärnu pääses poolfinaali (3)

Jalgpalli Meistrite liiga ning koduse korv- ja võrkpalliliiga mängud on vaid murdosa, tõsi see kõige tähtsam murdosa, sellest, mida tänane spordipäev meile pakub. Tule ja liitu Õhtulehe otseblogiga ning võid olla kindel, et kõik tähtis info jõuab sinuni!
01:10

00:57

00:27

00:24

Madridi Real tegi ajalugu - nendest sai esimene klubi, kes pääses seitsmendat korda järjest Meistrite liiga poolfinaali!

00:16
Müncheni Bayern (Reuters / Scanpix)
00:07

Bayern laguneb... 110. minutil lööb Ronaldo enda kolmanda, kaks minutit hiljem viib Marco Asensio nad juba 4:2 juhtima! Kahe mängu kokkuvõttes 6:3!

00:06

VÄRAV! Cristiano Ronaldo lööb oma kolmanda! Real läheb kahe mängu kokkuvõttes 5:3 ette ning nüüd on kindel - Madridi Real pääseb poolfinaali!

00:03

23:57

Lisaaja esimene poolaeg lõppes!

23:56

Kordused näitavad, et Ronaldo oli tegelikult suluseisus ning värav poleks pidanud lugema! Ohh, seda draamat!

23:55

VÄRAV! CRISTIANO RONALDO! Seis 2:2, kahe mängu kokkuvõttes Real ees 4:3!

23:54

Statistika on Bayerni jaoks küllaltki soodne!

23:52

Madridis käib ikka ülimalt põnev lahing. Tulevärki jagub mõlemale poole. Reali mängijad nõudsid penaltit, ent samal ajal läks Bayern kontrasse ning Costa pääses löögile, mis läks siiski mööda. Põnevust jagub kuhjaga!