Sergio Llull vedas taas Reali.Foto: AFP / Scanpix
19. aprill 2017, 23:57

Real ja Olympiacos alustasid kodus võidukalt

Korvpalli Euroliigas peeti täna kahe veerandfinaalpaari esimesed mängud ning soosikud Madridi Real ja Pireuse Olympiacos suutsid koduväljakueelise maksma panna.

Real kaotas küll Istanbuli Darüssafakale avaveerandi 16:24, kuid poolajaks oli seis enam-vähem tasa ning viimasele väikesele vaheajale mindi juba ise kaheksapunktilises eduseisus. See vahe jäigi püsima - 83:75. Võitjaile tõi Sergio Llull 23 ja Gustavo Ayon 14, kaotajaile Brad Wanamaker 21 ja Will Clyburn 15 punkti.

Olympiacos tegi Istanbuli Anadolu Efese vastu poolajaga paraja vahe sisse (42:31) ega lasknudki mängul põnevaks muutuda - 87:72. Võitjaist jõudis viis meest kahekohalise arvu punktideni, edukaimana tõi Vangelis Mantzaris 14. Efese resultatiivseim oli Tyler Honeycutt 17 punktiga.

Neljapäeval peetakse teised mängud paarides Moskva CSKA - Vitoria Baskonia (1:0) ja Ateena Panathinaikos - Istanbuli Fenerbahce (0:1).