Sergio Llull vedas taas Reali. (AFP / Scanpix)

Korvpalli Euroliigas peeti täna kahe veerandfinaalpaari esimesed mängud ning soosikud Madridi Real ja Pireuse Olympiacos suutsid koduväljakueelise maksma panna.

Real kaotas küll Istanbuli Darüssafakale avaveerandi 16:24, kuid poolajaks oli seis enam-vähem tasa ning viimasele väikesele vaheajale mindi juba ise kaheksapunktilises eduseisus. See vahe jäigi püsima - 83:75. Võitjaile tõi Sergio Llull 23 ja Gustavo Ayon 14, kaotajaile Brad Wanamaker 21 ja Will Clyburn 15 punkti.

Olympiacos tegi Istanbuli Anadolu Efese vastu poolajaga paraja vahe sisse (42:31) ega lasknudki mängul põnevaks muutuda - 87:72. Võitjaist jõudis viis meest kahekohalise arvu punktideni, edukaimana tõi Vangelis Mantzaris 14. Efese resultatiivseim oli Tyler Honeycutt 17 punktiga.

Neljapäeval peetakse teised mängud paarides Moskva CSKA - Vitoria Baskonia (1:0) ja Ateena Panathinaikos - Istanbuli Fenerbahce (0:1).