Nando de Colo (paremal) ja Rodrigue BeauboisFoto: NATALIA KOLESNIKOVA
20. aprill 2017, 22:07

Moskva CSKA pääses Baskonia vastu üle noatera

Korvpalli Euroliigas peetavates veerandfinaalseeriates on viimaste aastate valitseja Moskva CSKA nelja parema hulka jõudmisest võidu kaugusel.

Veerandfinaalis Baskonia Vitoriaga kohtuv Venemaa suurklubi sai neljapäeval kodusaalis teise võidu, ent see tuli läbi raskuste. Poolaja küll 40:35 ning enne viimast veerandit 69:58 juhtinud CSKA andis suure eduseisu käest.

Külalised Hispaaniast jõudsid 14 sekundit enne lõppu viigini pärast Rodrigue Beaubois tabavat kolmest. Milos Teodosic võttis aga viimase viske enda peale, ent ei suutnud rasket kahest tabada.

Venemaa klubi õnneks võitles Kyle Hines endale ründelauapalli ning viskele minnes tehti talle viga. Ameeriklane realiseeris mõlemad vabavisked 1,1 sekundit enne lõppu ning Baskonia viimane meeleheitlik vise ei tabanud. CSKA-le kuulus võit numbritega 84:82.

Võitjate resultatiivseim oli Teodosic 16 punktiga, Beaubois oli aga üleplatsimees 21 silmaga.

CSKA juhib kolme võiduni mängitavat seeriat kohtumistega 2:0 ning võib poolfinaalkoha kindlustada juba 25. aprillil ehk eeloleval teisipäeval.