Seekord jäi peale Londoni Chelsea. Foto: IAN KINGTON
22. aprill 2017, 21:17

Premier League'i kaks parimat pakkusid ülimalt haarava FA karika poolfinaali

Laupäeva õhtul kohtusid Inglismaa FA karika poolfinaalis Premier League'i kaks parimat Londoni Chelsea ja Tottenham Hotspurs. Tiimid pakkusid haarava lahingu, milles jäi peale Antonio Conte juhendatav meeskond.

Willian viis Chelsea juba viiendal minutil juhtima, aga 18. minutil särasid tablool viiginumbrid Harry Kane'i tabamusest. Siiski poolajaks juhtis Chelsea, sest Willian realiseeris 45. minutil penalti.

Teise poolaja alguses jõudis Tottenham taas kiiresti viigini, kui Dele Alli tabas 52. minutil. Kohtumisse tõi murrangu aga Chelsea peatreener Antonio Conte otsus tuua 61. minutil platsile pingil mängu alustanud Edin Hazard ja Diego Costa.

Eriti Hazard tõi väljakule palju energiat ning just tema värav viis Chelsea kolmandat korda juhtima 75. minutil. Matši võitja selgus aga 80. minutil, kui serblane Nemanja Matici lõi tõelise iluvärava, mis jättis Tottenhami mängijad šokiseisundisse.

Kohtumine lõppeski Chelsea'i 4:2 võiduga ning Premier League'i liider ootab finaalivastast homsest poolfinaalist, milles lähevad vastamisi Londoni Arsenal ja Manchester City.