FCI hooaja algus on koduses liigas läinud üle kivide ja kändude. Foto: Stanislav Moshkov
24. aprill 2017, 21:11

NIGEL ALGUS! Eesti vutiliiga tiitlikaitsja andis kaks korda edu käest ning loovutas taaskord punkte (1)

Premium liiga tiitlikaitsja FCI, endise nimega Infonet, hooaeg pole saanud ootuspärast algust, kui tänase 2:2 viigiga Sillamäe Kalevi vastu loovutati taas punkte.

Koduväljakul mänginud FCI pääses 24. minutil kohtumist juhtima, kui täpne oli Jevgeni Harin. Eduseisu kaua hoida ei suudetud, kui vaid seitse minutit hiljem viigistas Maksim Lipin. Poolajaks õnnestus aga Infonetil veel üks värava kirja saada - autoriks Albert Prosa.

Pausilt naastes ei suutnud võõrustajad aga pikalt edu hoida - 54. minutil seadis Daniil Ratnikov taas viigi jalule. Rohkem kumbki meeskond sihile ei jõudnud ning punktid läksid jagamisele.

Tiitlikaitsjale oli see kolme võidu ja nelja kaotuse kõrvale esimeseks viigiks, millega hoitakse liigatabeli neljandat kohta. Kusjuures ühe enam peetud mängu juures jäädakse liider Levadiast maha juba üheksa silmaga.

Sillamäe teenis tänasega ühe võidu ja viie kaotuse kõrvale teise viigi, millega püsitakse kaheksandal kohal.