Maria Šarapova.Foto: AP / Scanpix
27. aprill 2017, 22:56

NII SEE JUHTUS | Sport 27:04: Kontaveit kohtub veerandfinaalis Šarapovaga (9)

Eilne vinge spordipäev tõi Anett Kontaveitile elu parima võidu ning andis nii temale kui ka Eesti spordihuvilistele tänaseks ühtlasi põneva ootuse, kas veerandfinaalivastaseks tuleb Maria Šarapova ise? Pärast dopingukaristuse kandmist esimesel võistlusel osalev endine maailma esireket kohtub täna teise venelanna Jekaterina Makarovaga, keda Kontaveit muuseas sel kevadel Miamis võitis. Nagu ikka, anname päevaülekandes teada kõigest huvitavast, mis spordimaailmas toimub - õhtul peetakse võrkpalliliiga viies finaalmäng ning veel veidi hiljem alustab Ott Tänak Argentiina rallit!
23:57
23:44

Fellaini virutab peaga vastu Agüero pead ja saab loomulikult punase kaardi!

23:37

Sunnitud vahetus City väravasuul.

22:55

22:29
TENNIS

Selgus Kontaveidi ja Šarapova mängu algusaeg: matš algab reedel Eesti aja järgi kell 15!

22:11

Manchesteri derby!

21:16
VÕRKPALL
Tartu jäi taas ellu!

21:04

Tunni pärast Manchesteris: Mourinho vs Guardiola!

21:01
SULGPALL
21:00
VÕRKPALL

Jarmo Jagomägi võrkpallisaalist: Külalised suutsid end koguda, kui neljandas geimis mänguohjad haarati. Paari punktiline edu formuleerus 9:9 viigiks, misjärel pikalt ühte jalga käidi. Kerge initsiatiiv püsis Selveri käes, kuid rohkem kui kahega ette ei suudetud minna. Taaskord saadi kokku seisul 22:22. Emotsionaalses punkt-punkti heitluses tõmbas pikema kõrre aga Selver, kes kindlustas 27:25 paremusega geimivõidu. Seega saame näha viiendat geimi!

20:52
SULGPALL

Kolmanda geimi pooltevahetuse ajaks on Must taga 5:11.

20:45
SULGPALL

Must - Leverdez 1:1. Teine geim kuulub vähem eksinud Prantsusmaa esireketile 21:16. EMi veerandfinalisti selgitab otsustav, kolmas geim.

20:35
SULGPALL

Raul Must pääses avageimis ette juba 16:6, kuid andis siis vastasele viis punkti järjest ja võitis geimi lõpuks vaid 21:18. Brice Leverdez on maailma 30. reket (Must 58.), nii et pole paha!

Teise geimi väikese pausi ajaks on Raul Must jäänud Leverdezi vastu 9:11 taha.

20:26
VÕRKPALL

Jarmo Jagomägi võrkpallisaalist: Kolmas geim oli tõsine pakk! Tartlased võtsid saadud hea emotsiooni kaasa ning purjetasid selle harjal võimsalt läbi terve geimi. Selverile absoluutselt sõnaõigust ei antud, kui vahe kasvatati rohkem kui 10 punkti suuruseks. Lõpuks võõrustajatele ülikindel 25:11 paremus, millega pääseti 2:1 juhtima. Märgiline on ka Selveri käik 5:12 kaotusseisul - Lincoln Williamsi asemel tuli platsile mõned päevad tagasi 18aastaseks saanud Albert Hurt! Austraallane vahetati geimi lõpus küll mängu tagasi, kuid tema esitus siiani kohutav: 5 punkti, rünnakuprotsendiga 19,2!

20:24
SULGPALL

20:14
VÕRKPALL

Jarmo Jagomägi võrkpallisaalist: Märkimist väärib ka tõik, et Selveri liider Lincoln Williamsi arvel on kahe geimiga vaid neli punkti. Sealjuures on tema rünnakuprotsent vaid 25. Esmakordselt selles seerias on Tartu ametivend Bradley Gunter konkurenti üle mägimas. Kanadalase arvel 11 puntki ligi 56se rünnakuprotsendiga.

20:11
SULGPALL

Raul Must on hiilgavalt alustanud EMi kaheksandikfinaali 7. asetusega prantslase Brice Leverdezi vastu, juhtides avageimis 11:5.

20:00
VÕRKPALL

Jarmo Jagomägi võrkpallisaalist: Korralik avaldus Tartu poolt. Teise geimi alguses haarati kohe initsiatiiv ning ühtlasi ka mõne punktiline edu. Siiski tabas võõrustajaid väike mõõn, misjärel Selver 17:17 viigini jõudis. Siis sai ennast aga korralikult käima Bradley Gunter, kes tartlastele neli punkti jutti tõi. Veel üks eksimus külalistelt ning paar õnnestumist võõrustajatel ja juba särasidki ootamatult tablool numbrid 24:17. Kodumeeskond sealt enam tagasi ei vaadanud ning tasuks 25:18 geimivõit ja mänguseis 1:1. Võimas lõpp Tartult!

19:31
VÕRKPALL

Jarmo Jagomägi võrkpallisaalist: Kui veel pühapäeval paistis Selveri olek suhteliselt lõdevestunud, siis täna on finaalipinget kohe esimestest hetkedest õhus näha. Tartlased haarasid küll 3:0 algedu, kuid õigepea olid tablool juba tallinlaste 5:4 edunumbrid. Sealt edasi kulges geim juba võrdsete duellis, kui kord oli peal üks ja siis jällegi teine. Selver pääses juhtima 23:21, kuid Tartu kaks punkti järjepanu tasakaalustasid taas mängu. Selver vastas aga omakorda ning näitas avageimis 25:23 paremust. Elektrit on aga õhus kõvasti!