Eesti meistrivõistluste poolfinaalid avab Tartu ja Rapla vastasseis. Foto: Aldo Luud
29. aprill 2017, 00:43

NII SEE JUHTUS | Aivar Kuusmaa kavaldas Gert Kullamäe üle, Anett Kontaveit pidi Šarapovale alla vanduma (8)

Aprilli viimane reede tõotab spordis tulla väga vägev päev. Tippsündmuseks on loomulikult Anett Kontaveiti lahing Maria Šarapovaga Stuttgardi tenniseturniiri veerandfinaalis, mis Eesti aja järgi algab kell 15. Samuti algavad täna Eesti korvpalli meistriliiga poolfinaalid Tartu ja Rapla vahelise lahinguga. Et hoida kursis nende ja kõikide muude tähtsate spordiuudistega, püsige lainel!
00:44
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame siit joone alla, kuid spordipäev veel päriselt läbi pole. Rallipäevas jääb sõita veel üks kiiruskatse, millel saad silma pealt hoida siit. Kellel aga uni silma tikub, sellele soovime head ööd!

JARMO JAGOMÄGI, Tartu

Asjad hakkavad selgeks saama! 1.53 enne kohtumise lõppu juhib Rapla 70:60!

20:32

Rapla taas kohub ennast! Edu 64:53, kui minna 6.39!

20:24

Saalis möll käib! Sisuliselt esimest korda hooaja jooksul võib öelda, et Tartu publik elab. Põhjus ka lihtne - lemmikud on mängus tagasi. Nüüd on läinud korralikuks play-off rabistamiseks, kui sisse tuleb palju toorest mängu. Rapla edu viimase veerandaja eel vähenenud vaid viiele 53:48!

20:17

Tartu on tagasi! Vähemalt veidi. 16ga taha jäänud võõrustajad tabavad kolm kolmest järjest ja Aivar Kuusmaa võtab tulivihasena aja maha. Rapla edu on kahanenud üheksale 53:44!

20:11

Teine poolaeg kulgeb suhteliselt samas rütmis. Rapla on sammu võrra pidevalt ees. Mõtlemisajale minnakse 46:31 edus - 2.30 teist poolaega mängitud!

19:54

Rapla hoiab oma edu! Veel enam kasvatab seda - edu juba 17 punktiline 40:23. Tartlased pole pooltki nii isukad ja emotsionaalsed kui raplakad. See on edu üks suuri võtmeid kahtlemata olnud. Võimas mäng siiani Bratozilt, kelle arvel 18 punkti! Tartlastele on Max Konate toonud 7 silma. Kullamäel tuleb poolajal midagi kõvasti muuta!

19:51
TENNIS

Stuttgarti turniiril ägeda veerandfinaalmängu pidanute kommentaarid! Kontaveit: Šarapova on juba väga heas vormis.  Šarapova: liikusin eilsega võrreldes paremini.

(AFP / Scanpix)
19:48
JARMO JAGOMÄGI, Korvpall

Kuigi Tartu sai stopi, siis Raplat see eriti ei heidutanud. Külalised naudivad tänast mängu selgelt rohkem kui võõrustajad. 1.32 minna ja Rapla edu 37:22. Pingilt sekkunud Domen Bratoz paneb hullu, 17 silma juba koos, sealjuures kolmesed 5/5!

19:47

19:39
19:38

Rapla pääses teise veerandi alguses kohe kiiresti 27:11 juhtima ning pidu oli Tartus käima pandud. Nüüdseks on aga ka võõrustajad veidi mängu sisse saanud, kui vastati 5:0 spurdiga. Kuusmaa võttis kiiresti aja maha. 6.44 minna ja Rapla edunumbrid 27:16!

19:31

Tartu on kohtumist alustanud väga ebalevalt, kui Raplal on lastud avaveerandiga visata 22 punkti. Omaltpool on vastatud vaid 11ga, millega on külalised enesekindluse korralikult üles saanud. Kõik mehed, kes Rapla poolt väljakul käinud on, teevad tööd suurepäraselt. Avaveerand seega 22:11 Raplale!

19:20

Rapla saab hästi minema! Enesekindel tegutsemine Martin Paasojalt, kolmene Kaldrelt ja korvid leegionäridelt on külalistele 11:4 algedu toonud.

19:12

Mehed on platsil!

Tartu alg5: Talts, Milka, Jõesaar, Dorbek, Sokk

Rapla alg5: Mars, Kok, Kajupank, Kaldre, Paasoja

19:07

Kohtumise alguseni jäävad vaid loetud minutid ja mehed on tutvustatud, aga... Mis on ikkagi lahti Tartu korvpallipublikuga? Tõsi, rahvast on rohkem kui veerandfinaalide ajal, kus oli umbes 250-270 inimest, kuid vabu kohti leidub hulganisti. Samuti pole näha seda Tartu vaimu, mis varasemalt siia saali tulles ennast kohe ilmutama on hakanud. Vaatame, veidi rahvast on veel tulemas. Samuti on korralikult esindatud Rapla fänniarmee. Kes keda, seda saame teada juba varsti!

18:28

"Aivar on vana kaval mees," sõnas Gert Kullamäe kolmapäeval korvpalli Eesti meistrivõistluste poolfinaalide eel. Nüüd ongi aeg käes - Tartu võõrustab kodus Raplat. Pall mängu kell 19.10. Õhtuleht on kohal ja hoiab asjade kulul kätt pulsil!