Sergio Llull palliga. Foto: Twitter
29. aprill 2017, 00:40

VIDEO | Euroliiga kolm poolfinalisti on selged, ühes paaris läheb vaja otsustavat mängu

Korvpalli Euroliigas on selgunud kolm poolfinalisti, kui Madridi Real alistas võõral väljakul 89:78 Darüssafaka.

Põhiturniiri võitja jäi nädal varem peetud kodumängus mõnevõrra üllatuslikult türklastele alla, kuid viimases kahes mängus enam konkurentidele suurt sõnaõigust ei andnud.

Viimaseks jäänud kohtumises võitis Real kolm esimest veerandaega ning sellega oli asi tehtud. Neljanda veerandi alguses kasvatati edu juba 17 silmale ning Darüssafaka enam ohtlikuks ei saanudki.

Võitjate parim oli 17 puntki ja 5 resultatiivse sööduga Serio Llull. Kodumeeskonna edukaimaks tõusis üleplatsimehena 25 silma toonud Brad Wanamaker.

Lisaks Realile olid varasemalt nelja parema hulka koha kindlustanud Moskva CSKA ja Fenerbahce, kes läbisid veerandfinaalid puhaste paberitega.

Viimase koha eest võitlevad veel Anadolu Efes ja Olympiacos, kui kreeklastel õnnestus täna võõralt väljakult teenitud 74:62 võiduga seeria 2:2 viigistada. Kohtumise parimana tõi Vassilis Spanoulis 18 punkti, kaotajate poolelt viskas Jayson Granger 17 silma.

Otsustav mäng peetakse tuleval teisipäeval. Istanbulis toimuv finaalturniir leiab aset 19.-21. maini.