29. aprill 2017, 14:54

Narva Trans alistas Sillamäe Kalevi ja jälitab esikolmikut

Eesti jalgpalliliigas peetakse sel nädalavahetusel esimese ringi viimase ehk 9. vooru mängud. Ida-Virumaa derbis alistas Narva Trans Sillamäe Kalevi 3:1.

Trans asus 18. ja 27. minutil valgevenelase Dmitri Koubi väravatest juhtima, kuid poolaja lõpu eel vähendas Roman Grigorevski vahet. Kohe teise poolaja teisel minutil seadis aga lõppseisu jalule Elevadiluuranniku mängija Bi Sehi Elysee Irie.

Esikolmiku meeskonnad noppisid samuti vähemalt kaheväravalised võidud. Tallinna Levadia nüpeldas Pärnu Vaprust 8:0 (33., 47., 59. Kobzar, 35. Hunt, 43. Gando Biala, 68. Morelli, 70., 77. Roosnupp), Viljanndi Tulevik kaotas kodus FC Florale 0:2 (12. Gussev, 15. pen Beglarišvili) ja Tartu Tammeka Nõmme Kaljule 1:3 (85. pen Paur - 24. pen Dmitrijev, 40. Valikajev, 67. Toomet).